HT36DL480
Login for Price
Share
Part #
HT36DL480
Cc Heater (06d06e) 125w 460v 24in Lead
Login for Price
Share
Attributes
Brand:
Carlyle
Voltage Rating:
480 VAC
Domestic/Import:
Import
Power Rating:
125 W
Specifications
Carlyle Crankcase Heater, 480 VAC, 125 W, Import